jpgW dniu 26 kwietnia w sali konferencyjnej odbyło się uroczyste pożegnanie Pani Jadwigi Kwiatkowskiej, zastępcy Dyrektora ds. pielęgniarstwa, w związku z jej przejściem na emeryturę. Pani mgr Jadwiga Kwiatkowska przepracowała w działdowskim szpitalu blisko 43 lata. Od 1985 roku pełniła funkcję Przełożonej Pielęgniarek, a ostatnio Zastępcy Dyrektora ds. Pielęgniarstwa.

W uroczystym pożegnaniu wzięła udział dyrekcja SPZOZ, personel medyczny, pielęgniarki oddziałowe i pracownicy administracji szpitala. Nie obyło się bez kwiatów, pamiątkowych prezentów oraz poczęstunku dla gości. Pani Jadwiga Kwiatkowska przyjęła serdeczne życzenia od wszystkich obecnych i podziękowała zgromadzonym za lata współpracy. Słowa uznania i serdeczności padły również z ust Pani dyrektor Elżbiety Leżuchowskiej.
-  Połączyła Pani rzetelną wiedzę ze starannością i precyzją. Jest Pani osobą o dobrym sercu, dokładną i odpowiedzialną - mówiła dyrektor Elżbieta Leżuchowska.

Pani Jadwidze Kwiatkowskiej składamy najserdeczniejsze podziękowania za długoletnią, sumienną pracę w działdowskim Szpitalu. Życzymy jednocześnie dużo zdrowia i pomyślności na nowym etapie życia.

Od 1 czerwca 2018 r. funkcję Zastępcy Dyrektora ds. Pielęgniarstwa pełni mgr Mirosława Sokół.